English محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران :: 15 الي 18آبان ماه 1392

البحث


ثبت نام در نمایشگاه

ثبت نام در نمایشگاه

نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ايران


نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ايرانحاميان

اطلاعيه

غرفه هاي برتر نهمين نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب

  

جهت دريافت گواهينامه ارزش افزوده شرکت راهکار تجارت، مديريت کوشا بر روي لينک زير کليک نماييد

گواهي نامه ارزش افزودهخدمات کارگزاري حمل و تشريفات گمرکي محموله هاي مشارکت کنندگان خارجي
 


درباره نمايشگاه
 
 
 
نهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران

نهمين نمايشگاه بين‌المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران به عنوان بزرگترين رخداد صنعتي و تجاري ايران در اين حوزه كه هر سال يكبار با حضور جمع كثيري از شركتهاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب برپا مي گردد فرصت بسيار مغتنمي است تا شركتهاي فعال در اين صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازديد دست اندركاران و متخصصان اين صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين صنعت، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را هدايت نمايند. 

لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين صنعت مهم و كليدي مي رساند نهمين دوره اين نمايشگاه بين المللي درتاريخ 15 الي 18 آبان ماه سال 1392 در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران آغاز به كار خواهد كرد.

در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكردي متفاوت خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.

با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران اين صنعت، گامي رو به جلو در راستاي اعتلا و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي اين صنعت در ايران و جهان باشد.


 

اخبار

 

سومين جلسه شوراي سياستگذاري نمايشگاه بين المللي صنعت آب و برق

برگزاري سومين جلسه شوراي سياستگذاري نمايشگاه بين المللي صنعت آب و برق

با حضور نمايندگان انجمن ها و تشكل ها

سومين جلسه شوراي سياستگذاري نمايشگاه بين المللي صنعت آب و برق با حضور روساي كميته هاي فني نمايشگاه آب و برق و همچنين نماينده سازمان توسعه تجارت ايران و جناب آقاي مهندس قاسمي مدير كل روابط عمومي و امور بين الملل سازمان توانير و نمايندگان شركت مديريت منابع آب ايران، مركز تحقيقات و ارتباط با صنعت شركت مهندسي آب و فاضلاب كشور، شركت مهندسي آبفاي كشور و نمايندگان انجمن ها و تشكل هاي فعال در حوزه صنعت آب و برق در روز سه شنبه مورخ 22/5/92 در محل وزارت نيرو برگزار گرديد.در اين جلسه ابتدا جناب آقاي جليليان دبير نمايشگاه ها وجشنواره هاي صنعت آب و برق به مواردي در خصوص كميته هاي تخصصي و شرح وظايف آنها اشاره نمودند و متعاقباً نمايندگان انجمن ها نقطه نظرات و پيشنهادات خود را جهت فعال نمودن كميته هاي تخصصي اعلام كرده و سپس آقايان مهندس اله مرادي رئيس كميته فني برق و مهندس قانع رئيس كميته فني آب نكاتي را در خصوص تعامل كميته هاي فني با انجمن ها مطرح نمودند تا نحوه ارزيابي، تقسيم بندي موضوعي و شاخص هاي ارزيابي دقيق تر انجام پذيرد در اين جلسه آقاي مهندس قاسمي مواردي را جهت ارتقاء محتواي نمايشگاه مطرح نمودند. نماينده سازمان توسعه تجارت ايران كه در جلسه حضور داشتند به تسهيلات و خدماتي كه سازمان توسعه تجارت جهت پذيرش هيات هاي تجاري پيش بيني نموده است اشاره و آمادگي سازمان را جهت همكاري در خصوص پذيرش هيات هاي تجاري و همچنين اطلاع رساني از طريق رايزني هاي تجاري مستقر در سفارتخانه هاي خارج از ايران اعلام داشتند.
در پايان جلسه مصوب گرديد فعاليت كميته هاي تخصصي با حضور نمايندگان انجمن ها ادامه و نتيجه آن در جلسه آتي شوراي سياستگذاري جهت اطلاع اعضاي شوراي سياستگذاري از طريق روساي هر كميته طي گزارشي مورد بررسي قرار گيرد.


شورای سیاستگذاری نمایشگاه صنعت آب و برق

استقبال انجمن ها وتشکل هاي صنعت آب و برق از نمايشگاه هاي بين المللي صنعت آب و برق وزارت نيرو
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبا اولین جلسه شورای سیاستگذاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق و نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران با حضور جناب آقای کیومرث جلیلیان دبیر ستاد برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره های صنعت آب و برق وزارت نیرو، مهندس جلالی پور مدیرکل دفتر امور ترویج تجارت سازمان توسعه تجارت ایران،مهندس قانع مدیرکل دفتر نظام های حفاظت و بهره برداری آب و آبفا، مهندس ابراهیم زاده مدیر عامل شرکت راهکار تجارت مجری برگزاری نمایشگاه و نمایندگان انجمن های صنفی تولید کنندگان سیم و کابل ایران، شرکت های اتوماسیون صنعتی، تولیدکنندگان لامپ و روشنایی، سازندگان چراغ های روشنایی، پیمانکاران خطوط و پست های انتقال نیرو، تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، شرکت های صنعت آب و فاضلاب  و رسته آب انجمن شرکت های ساختمانی در تاریخ 11 اردیبهشت ماه 1392 در محل وزارت نیرو برگزار گردید.

این دو نمایشگاه برای نخستین بار به صورت همزمان و در فاصله زمانی 15 الی 18 آبان ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهند شد.

این نشست با هدف ارتقای سطح نمایشگاه در حوزه محتوا و بهره برداری از نقطه نظرات نمایندگان انجمن ها و تشکل های فعال در حوزه صنعت آب و برق برگزار گردید.

در نخستین نشست شورای سیاستگذاری نمایشگاه صنعت آب و برق، مدیرکل دفتر امور ترویج تجارت سازمان توسعه تجارت ایران با بیان اینکه رخدادهای بزرگ تجاری چه در سطح ملی و یا بین المللی از حساسیت های بالایی برخوردار هستند، گفت: با برگزاری چنین نشست هایی، باید از هم اکنون نقشه راه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق که همزمان با نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و آبفا برگزار می شود، را ترسیم کنیم.

مهندس "مهرداد جلالی پور" ادامه داد: هرچه بهتر برگزار شدن نمایشگاه صنعت آب و برق باید هدف غایی و نهایی سیاستگذاران برگزاری نمایشگاه صنعت آب و برق باشد.

همچنین کیومرث جلیلیان دبیر ستاد برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره های صنعت آب و برق با بیان اینکه این دو نمایشگاه برای نخستین بار قرار است به صورت همزمان برگزار شود، گفت: این دوره از نمایشگاه از حساسیت های زیادی برخوردار است و برای برگزاری این نمایشگاه تاکنون چندین کمیته تخصصی با حضور معاونت های صنعت آب و برق، مدیران کل و کارشناسان مربوطه وزارت نیرو و همچنین نمایندگان بخش خصوصی تشکیل شده و تدابیر لازم در راستای هرچه بهتر برگزار شدن این دوره از نمایشگاه اندیشیده شده است. در ادامه جلسه نمایندگان تشکل ها و انجمن ها با بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود آمادگی خود را جهت همکاری و همفکری در اعتلای هر چه بیشتر سطح برگزاری نمایشگاه اعلام داشتند و مقرر شد جلسات شورای سیاستگذاری نمایشگاه تا زمان برگزاری به صورت مستمر تدوام داشته باشد.

 در ادامه مهندس علی ابراهیم زاده مدیر عامل شرکت راهکار تجارت مجری برگزاری این دو نمایشگاه ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص فرایندهای اجرایی برگزاری اعلام کرد ثبت نام برای حضور در این دو نمایشگاه به زودی آغاز خواهد شد و علاقمندان میتوانند از طریق مراجعه به وب سایت های تخصصی این دو نمایشگاه به آدرس های www.elecshow.ir (نمایشگاه صنعت برق) و www.watex.ir  ( نمایشگاه صنعت آب) و یا تلفن های ستاد برگزاری 42917000-021 ( 30 خط) نسبت به ثبت نام در نمایشگاه اقدام نمایند وی افزود علیرغم اینکه هنوز ثبت نام در این دو نمایشگاه به صورت رسمی آغاز نشده است اما تا این تاریخ بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی جهت ثبت نام در این نمایشگاه ها اعلام آمادگی کرده اند.